EVALUATIE KON-TIKI – NVRA JOTA 2023

door | 20 februari 2024

Op zaterdag 3 februari jl. kwamen de deelnemers aan de JOTA 2023 in ons gebouw bij elkaar om na te praten over dit leuke evenement. Een soort van evaluatie dus. Zoals bij vorige bezoeken kwamen de scouts met hun leiding weer op de fiets naar het NVRA-gebouw. Om 14.00 uur gingen we van start en werd iedere deelnemer in de gelegenheid gesteld om zijn of haar zegje te doen. Leuk was dat alleen maar positieve geluiden te waren. En ja natuurlijk was het een hele klus om in een varende boot met al zoveel lijnen ook nog eens te moeten dealen met camera met kabel alsmede een antenne met kabel, maar ja dat was nou eenmaal niet anders. Maar één ding was zeker: het was goed bevallen en dat smaakte dus naar meer. Dit jaar zeker weer en dan graag twee dagen met activiteiten. Verder opperde de Kon-Tiki voorzitter Niek Teeuwen dat hij samen met een paar scouts onze club eens wilde bezoeken op een hobbyavond op de woensdag om te kijken hoe er geknutseld wordt. Nou dat vinden wij natuurlijk hartstikke leuk. Nadat iedereen wat had gedronken en een zakje chips had verorberd, werd de fietstocht naar het Kon-Tiki gebouw weer aanvaard. We hebben afgesproken om in de maand mei met bestuur NVRA en de leiding van Kon-Tiki bijeen te komen om een programma voor komende JOTA op te stellen welke gehouden zal worden in het weekend van 19 en 20 oktober.

Vindt U het ook leuk om hier namens onze vereniging aan deel te nemen, neem dan contact op met het bestuur.

 

Tijdens de evaluatie op 3 februari jl. waren de scouts en hun leiding van Kon-Tike allemaal erg positief over de JOTA in 2023. Graag zouden ze dit jaar ook weer meedoen maar dan wel het hele weekend. In mei dit jaar zullen we gaan bespreken wat de ideeën en mogelijkheden zijn.